Kontaktní informace

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Recenze

Origo Autosklo, S.r.o. place picture
4.5
Na základě 62 recenzí
powered by Google
Milan Nebuželský profile pictureMilan Nebuželský
09:06 17 Aug 25
Robin Bobin profile pictureRobin Bobin
20:05 20 Jun 25
Objednal jsem skla na škodovku přes web, čekal týden, nikdo nic neposílal, psal na email, mlčí, nedoporučuji
Josef Čermák profile pictureJosef Čermák
17:25 09 Jan 25
Využil jsem tento servis na doporučení kamaráda na výměnu čelního skla a byl jsem plně spokojen.🙂 Velmi vstřícný a ochotný přístup personálu, okno objednali dokonce mezi svátky a následná výměna následující pracovní den byla otázkou pár hodin. S pojišťovnou vše bez problémů vyřešili (smluvní partner Allianz). Po více než týdnu se zdá být vše v pořádku, tedy kvalita práce asi v naprostém pořádku, kvalitu čelního skla nedokážu posoudit, přijdou mi podobná. Určitě mohu doporučit!
Pavel Janousek profile picturePavel Janousek
07:19 23 Dec 24
Rychlá a velmi kvalitní práce,papírování s pojišťovnou vyřídili za mě, díky 👍
Josef Kalousek profile pictureJosef Kalousek
00:53 20 Nov 24
seAL F4I3R profile pictureseAL F4I3R
18:44 12 Aug 24
Skvělá zkušenost, profesionální přístup, rychlé zatmavení skel.
Daniel Bílek profile pictureDaniel Bílek
18:47 08 Aug 24
Škoda Octavia RS 3.gen po faceliftu. Skvělá a rychle odvedená práce. Jako z výroby, možná i přesněji usazené.
Oleksii Somikov profile pictureOleksii Somikov
16:31 10 May 24
výměna čelního skla na Hyundai Santa Fe. Co nejdříve jsme se domluvili na výměně. Vše bylo provedeno pečlivě a efektivně. Profesionální a loajální přístup ke klientům.
Karolína Kuňáková profile pictureKarolína Kuňáková
08:08 25 Dec 23
D jiricka profile pictureD jiricka
17:51 25 Jun 22
Nechával jsem si tu měnit čelní sklo. Profesionální ,milý přístup. Výměna proběhla rychle ,navíc vyhověli moji prosbě přilepit znovu autokameru. Za mě doporučuji.
Gabriela Malinská profile pictureGabriela Malinská
19:37 13 May 21
Komunikativní týpci. Našli termín, objednali sklo, výměna proběhla, sleva poskytnuta, sami zavolají. Platba bez pojišťovny. Není co vytknout. Z mé strany spokojenost.